Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora Zemani me paraqitje spektakolare në hapjen e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani me paraqitje spektakolare në hapjen e “Dancing With the Stars”

Programi më popullor i kërcimit në botë, “Dancing With the Stars” tashmë ka filluar edhe në Shqipëri.

Akoma pa nisur, DWTS ka premtuar spektakël, argëtim e po ashtu dhe emocione të forta për publikun.

Hyrja e këtij shou është bërë në mënyrë të veçantë, me paraqitje të mrekullueshme të drejtueses së këtij programi, Bora Zemani.

Ajo ka shkëlqyer në arenën e kërcimit së bashku me balerinët profesionistë të këtij spektakli./telegrafi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit