Bora Zemani ndan disa sekonda nga jeta e saj për Melinden

Prezantueses së emisionit më të shikuar në troje shqiptare Përputhën, Bora Zemani, duket se jeta po i shkon për mrekulli që kur u bë e famshme nga emisioni.

Përveç numrit të madh të fllowersave që iu ka shtuar, asaj po i ec mirë puna edhe me biznesin privat Bzzz, shkruan InfoKosova.

Bora njihet për sharmin dhe bukurinë po ashtu edhe si një vajzë e mike e mirë.

Si rrallë herë Bora publikoj një video nga vetura duke e dëgjuar këngën e fundit të Melindes ‘Qa din ti’ ku më pas edhe e etiketoj./InfoKosova.