Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora Zemani niset me pushime por ‘akuzohet’ për tradhti

Bora Zemani niset me pushime por ‘akuzohet’ për tradhti

Bora Zemani mesa duket ka vendosur të marrë disa ditë pushime para nisjes së sezonit të ri televiziv.

Në këtë udhëtim e shoqërojnë mikeshat e njëra prej tyre e ka akuzuar për “tradhti”.

“Vjen era tradhti”, thuhet në komentin e bërë nga mikesha e saj në postimin e Borës.

“Tradhtove ti që nuk na u bashkove! Mos vër faje kot”, ia kthen Bora.

Ndërkohë krah videos Bora shkruan: “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit