Bora Zemani pozon me fustan të shkurtë ekspozon gjoksin dhe këmbët

Prezantuesja e emisionit më të shikuar Për’puthën, ka marr vëmendje të madhe mbrëmjen e kaluar.

Mbrëmë u transmetua Perputhën Prime, dhe veshja e Borës mori gjithë vëmendjen, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj në instagram, Bora publikoj disa fotografi.

Ajo shihet e veshur me një fustan me delkote të hapur duke vënë në fokus gjoksin dhe këmbët e saj./infokosova