Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora Zemani realizon trendin viral në TikTok

Bora Zemani realizon trendin viral në TikTok

Moderatorja e njohur dhe mjaft e komentuar, Bora Zemani së fundmi nka realizuar trendin viral të TikToku-ut me djalin e saj, Arborin.

Bora shfaqet duke kërcyer dhe Arbori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij.

Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit