Bora Zemani së shpejti në kërcim me yjet

Bora Zemani tani më është një emër i njohur për veshin e publikut shqiptarë.

Ajo është një nga moderatoret më të suksesshme dhe jo vetëm, prezantuesja njihet edhe si aktore dhe kërcimtare.

Pas suksesit më emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemanin do e shohim së shpejti në “Dancing with the stars”.

Këtë e ka lajmëruar vet ajo përmes imazheve në Instagram e së fundi mori vëmendjen me paraqitjen e parë që do e ketë e që duket yll./kosovarja