Brenda ditëlindjes së mrekullueshme të vajzes së Genta Canes

Genta Cana është ish missi dhe modelja e njohur kosovare.

Genta, megjithatë ka kohë që e ka braktisur botën e spektaklit dhe po merret me televizionin, ku ka prezantuar disa formate të ndryshme televizive.

Genta ështe e martuar dhe ka një vajzë, Ellan, e cila i ka mbushur tre vjeç, e së ciles i është organizuar një festë shumë speciale me këtë rast, shkruan “Kosovarja”.

Në festën e ditëlindjes së Ellas kishte shokë e shoqe dhe gjithashtu maskota ne personazhet e saj të preferuar nga filmat e vizatuar.