Web Analytics

Brenda festës luksoze të Rita Orës dhe burrit të saj në Ibiza, organizuar për ditëlindjen e 48-të të Taikas

Taika Waititi festoi ditëlindjen e tij të 48-të së bashku me bashkëshorten Rita Ora me një festë të mrekullueshme në një vilë private në Ibiza të premten.

Regjisori i filmit u bashkua me një mori miqsh të famshëm, ata darkuan jashtë afreskeve përpara se të kërcenin gjithë natën me Diplon që ishte i ftuar si DJ i mbrëmjes.

Rita, 32 vjeçe, ishte pa sytjena përbrenda një fustan ngjyrë argjendi gjysmë të tejdukshëm, i cili theksonte çdo centimetër të figurës së saj të mahnitshme trupore, shkruan DailyMail.

Fustani me qafë kishte gjithashtu një të çarë deri në kofshë dhe e kompletonte pamjen me një çantë supesh me tegela rozë.

Festa e organizuar nga Klemens Hallmann pa të ftuarit duke shijuar vaktin e tyre në tryezën e gjatë të dekoruar me bollëk me shumë njerëz që merrnin radhë për të mbajtur fjalimet e tyre për nder të Taikas.

Lista e të ftuarve përfshinte aktorët: Jodie Turner-Smith dhe Joel Edgerton, këngëtaren Jess Glynne dhe ish-anëtaren e “Pussycat Doll”, Ashley Roberts.

Rita puthi me pasion bashkëshortin e saj Taika Waititi teksa ndau një seri fotografish të ëmbla në Instagram për të shënuar ditën e madhe të gjysmës tjetër të saj.

Ajo falënderoi regjisorin që i tregoi ‘çfarë është dashuria në të vërtetë’ në një postim të pasionuar në Instagram në nderim të bashkëshortit të saj prej një viti.

Të ftuarit u trajtuan me një menu të veçantë nga kuzhinieri privat Andrea Colecchia dhe kokteje të kuruara ekskluzivisht nga “Prospero Tequila” dhe “71 Gin”.

Klemens Hallmann është një producent filmi dhe televizioni, investitor dhe themelues dhe pronar i kompanisë së prodhimit të filmave dhe dokumentarëve “HALLMANN Entertainment”.

Kompania është një aksioner kryesor i kompanive të shumta filmike përgjegjëse për filmat e famshëm duke përfshirë: “Rush”, “The Exception”, “Endless” dhe “Filth”.

Kjo festë e çiftit vjen pak kohë pasi Rita deklaroi se do të donte të kishte një fëmije me Taikan në të ardhmen, gjatë një bisede për “Running Wild With: The Challenge”.

Rita dhe Taika u martuan në gusht të vitit të kaluar, në një dasmë shumë private që u mbajt në Los Angeles.

Shiko Fotot:

Nga rubrika