Web Analytics

Brenda festës ‘mahnitëse’ të ditëlindjes së Luana Vjollces

Nga: InfoKosova

Sot eshte ditelindja e moderatores se njohur Luana Vjollca.

Ajo ka mbushur 32 vite jete ndersa ka festuar se bashke me familjaret, miqte por kete here edhe me bashkepunetoret.

Kjo pasi qe ajo ndodhet ne jug per shkak te prjektit te radhes ‘Love Island” qe eshte duke e realizuar.

Ajo ka ndare disa pamje nga festa e bukur qe i kane organizuar.

Shiko foton dhe videon:

 

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT