Web Analytics
BallinaUncategorizedBrenda fotosesionit "të zjarrtë" të Rihannas

Brenda fotosesionit “të zjarrtë” të Rihannas

Ajo është pa dyshim femra më e komentuar dhe më e suksesshme në botë.

Ndonëse është distancuar nga muzika, duke iu përkushtuar biznesit, Rihanna mbetet mbretëresha e popit.

Ylli i dhjetëra hiteve, vjen së fundmi më një fotosesion, derisa tregon se është e paarritshme dhe e pakrahasueshme.

Me të brendshme të kuqe, ajo thjesht ta heqë trurin.

Të brendshme këto nga linja e fundit e Adam Selman-it për Shën Valentinin.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit