Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja 30 vjeçare jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Calif.

Ajo e bleu shtëpinë në vitin 2018, me një çmim prej 2,072,000 dollarë.

Fotogaleria tregon një shtëpi tejet luksoze.

Për të shuar kureshtjen ju mund të shihni fotot e shtëpisë së saj.

Shiko Fotot: