Web Analytics
BallinaSHOWBIZBrenda shtëpisë luksoze së Loredanës për fund vit

Brenda shtëpisë luksoze së Loredanës për fund vit

Rep – artistja Loredana Zefi tani ka arritur mbi tre milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Ajo eshte nje nga kengetaret shqiptare me fame boterore qe po shenon suksese te medha ne fushen e muzikes.

Për të qenë afër me fansat e saj ajo poston imazhe dhe video të ndryshme edhe nga jeta e përditshme.

Duke qenë se gëzon jetë luksoze, se fundmi e ka treguar shtëpinë e saj se çfarë pamje ka marr për fund vit.

Artistja shqiptare ka postuar Story nga ambienti brenda dhe jashtë ku duket gjithë shkëlqim nga dritat ku nuk mungon as pema e vitit të ri.

Ndersa ne njeren prej fotove shihet edhe vajza e saj Hana, te cilen shpesh e shohim ne imazhet qe Loredana shperndan./Kosovarja/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit