Web Analytics

Brikena e RTK-së ka vendosë t’i ҫmend shikuesit, ekspozon gjoksin më shumë se ҫ’duhet

Botuar nga: InfoKosova

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Edhe në fotografinë e fundit ajo ka ekspozuar gjoksin dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT