Britney Spears publikon VIDEO-n kur theu këmbën gjatë kërcimit dhe është shumë e frikshme

Britney Spears ka publikuar një video disi të frikshme në Instagram, ku tregon momentin kur ka thyer këmbën gjatë një kërcimi.

Këngëtarja e njohur u ka dhënë fansave një vështrim të afërt të asaj se çfarë ndodhi me dëmtimin e saj të fundit.

8-vjeçarja tregon se ka 6 muaj pa kërcyer dhe vetëm nga zhurma që bën këmba e saj do ta kuptoni seriozitetin e situatës.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top.

Në momentin e fundit shohim sesi këmba përthyhet dhe këngëtarja rrëzohet në dysheme nga dhimbja e tepërt.

“Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po …. E di që jam këmbëzbathur… mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu … .. më falni është pak e zhurmshme !!!!!”.

Shiko Videon:

https://www.instagram.com/p/B9C_PDTg2Eq/