Bruno në krahët e konkurrentes së re superseksi në Përputhen

Bruno është njëri nga më të preferuarit të publikut dhe vajzave në Përputhen.

Ai komentohet për fizikun dhe mencurinë që tregon në secilën nga situatat, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ai ka publkuar një fotografi krah konkurrentes së rë Efi.

Nuk dihet si do shkoj raporti mes tyre por që duket se shkojnë mjaft shumë bashkë./InfoKosova/