Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaBruno thotë se e puthi nënën e Vedatit për flinë, ky është...

Bruno thotë se e puthi nënën e Vedatit për flinë, ky është reagimi i aktorit

“A e vete nënën time që e more flinë?”, Bruno i thotë Vedatit që po edhe e putha. Vedati shakatë dhe ngacmimet për banorët e tjetër të Big Brother Vip Kosova i ka të shpeshta.

Ai kësaj radhe e provokoi Brunon lidhur me ushqimin që dje nëna e tij ua dërgoi brenda atyre në shtëpi, pasi ky i fundit e solli ushqimin tek tavolina.

“A e pyete ti nënën time që i more flinë?”, e pyeti Vedati, Brunon.Ky i fundit ia ktheu “Për Zotin e putha, edhe e kam uruar”.

Ndërsa, Vedati ia ktheu “Nënën time e puthe! Vëllezër mos u nervozoni”.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit