Web Analytics
BallinaSHOWBIZBruno zbulon për herë të parë arsyet e ndarjes nga Ana

Bruno zbulon për herë të parë arsyet e ndarjes nga Ana

Bruno Shemsho ka folur për herë të parë për ndarjen nga Floriana Gjini duke reaguar edhe ndaj akuzave të saj.

Pak ditë më parë, Floriana shprehu se shkak i ndarjes ishte bërë një veprim i pahijshëm i Brunos, të cilin ajo e kishte zbuluar dhe menjëherë i kishte bërë bllok në rrjete sociale.

E pyetur për këtë deklaratë, Bruno tha: “Kam ardhur që t’i shuaj të gjitha enigmat. Nuk kam bërë asgjë të pahijshme. Floriana është në dijeni të kësaj. As nuk kam tradhtuar, prandaj dua t’i vë kapak këtyre gjerave”.

Nuk përputheshim për gjëra fare të vogla. Një ditë Ana pati një konflikt me një person të tretë që ishte miku im. Unë shkova te miku im për ta sqaruar sepse mbaja përgjegjësi dhe i dhashë numrin e telefonit të Anës që ta sqaronim të tre.

Unë bisedova pas asaj interviste sepse u shqetësua dhe familja ime, dhe e pyeta çfarë ishte e pahijshme dhe më tha këtë.

Pra ishte mërzitur se i kisha dhënë numrin e telefonit të saj shokut. Për mua kjo nuk është e pahijshme, kjo është gjë normale. Pas kësaj ndodhie, patëm një ftohje. Më vonë patëm debate të tjera”, zbuloi Bruno./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit