7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Budalla apo guximtar, shihni çfarë bën ky njeri

Budalla apo guximtar, shihni çfarë bën ky njeri

Në videon e mëposhtme do të jeni vetë ju lexues që do të vendosni nëse ky person është i çmendur apo guximtar.

Amerikani i njohur si “Washing machine Man” provon një tjetër rekord duke u futur në makinën larëse.

Ai synon të qëndrojë brenda vetëm 3 minuta për ta thyer rekordin e ri të ginesit, por shpejt pendohet./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics