Bujar Nishani, ka dy fjalë për Albin Kurtin dhe tregon se kush duhet ta udhëheq dialogun Kosove-Serbi

Ish Presidenti i Republikës se Shqipërisë z.Bujar Nishani ishte mysafir në emisionin me të shikuar në vend “Kojshia Show”,ku nga moderatori Sadri Imeri u pyet për shumë gjera të rëndësishme te Kosovës.

Nishani ka treguar se kush është i denje ta udhëheq dialogun Kosove Serbi,dhe a është në gjendje Albin Kurtin ta udhëheq këtë dialog.

Shih minutën e 22:00./Infokosova/