Ylli televiziv, Lauren Pope ka mahnitur të gjithë me format e saj trupore, transmeton InfoKosova.

Në disa poza të postuara së fundi në Instagram ajo ka veshur rroba të cilat fare pak mbulojnë pjesët e saj të trupit.

34 vjecarja gjithnjë është fokusuar për shkak të linjat të saj joshëse dhe pozave atraktive./InfoKosova/

Shiko Fotot: