Web Analytics

Burri i Leartes gojën vesh në vesh kur është pran gruas

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me burrin e saj në një dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika