Web Analytics
BallinaUncategorizedBurri i Sases nervozohet keq

Burri i Sases nervozohet keq

Sasa kohëve të fundit është personi më i komentuar rreth dashurisë së re që ka krijuar.

Ajo dhe Keith janë ndër çiftet më të dalluar pasi që kanë diferencë të madhe në moshë, shkruan “Kosovarja”.

Përkundër kësaj, ata shprehin në shumë momente dashurinë e madhe që kanë mes veti.

Me publikimet e shumta të imazheve, dyshja në çdo kohë janë afër fansave të tyre, ani pse janë qendër e vëmendjes nuk u pengon aspak.

I fundit është Keith ai i cili ka publikuar një imazh ku shihet si i nervozuar përmes mimikave të fytyrës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit