Web Analytics

“Burri i tezës me ka rrahur keq”, Edona tregon historinë e dhimbshme (Video)

Transgjinorja Edona James e cila u be pjese e Big Brother Vip Kosova po tregon veshtiresite qe ka hasgur gjate jetes duke nderruar stilin e jetes.

Kjo sigurisht u ka penguar edhe familjareve me te larget dhe ajo tregon nje rast me burrin e tezes.

“Burri i tezës sime më ka rrahur shumë keq, kur më ka parë pas gjashtë ose shtatë viteve, ka thënë se kam hy në gjynah me ty”, ka thene ajo.

Kjo pasi ajo ka thene se sado qe jane munduar nuk kane pasur mundesi qe t’ia ndryshojne mendimin.

Shiko videon:

Nga rubrika