Butrint Imeri fotografohet përqafuar me një vajzë! Fansat pyesin kush është ajo? 

Shpeshherë Butrint Imeri është përfolur për lidhje me vajza të ekranit, por asnjëherë nuk ka pohuar diçka, ndonse kohë më parë u përfol se ai ishte në një lidhje me aktoren Olta Beqiri.

Së fundmi, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Butrint Imeri ka qenë në një koncert në Zvicër, por duket se nuk është vetëm.

Ai ka qenë duke shëtitur me një vajzë i përqafuar dhe fansave u është dukur pikërisht si Olta Beqiri edhe pse Butrinti vetë e ka mohuar në grupet e fansave të tij.

Ama fotot tregojnë ngjashmëri të madhe me Olta Beqirin edhe pse e kanë kamufluar duke shkruajtur: kushurirë, por Olta nga Shqipëria, Butrinti nga Kosova nuk dalin me shumë lidhje familjare, thjesht Butrintit gjithmonë i ka pëlqyer të luajë enigmatikun.