Web Analytics
BallinaSHOWBIZButrint Imeri pranon “propozim” për martesë në koncert, reagimi i tij shkaktoi...

Butrint Imeri pranon “propozim” për martesë në koncert, reagimi i tij shkaktoi të qeshura (VIDEO)

Butrint Imeri është nga këngëtarët më aktiv të skenës muzikore shqiptare me koncerte e mbrëmje muzikore, kenget e tij shnderrohen menjehere ne hite.

Ai se fundmi erdhi me disa bashkepunime qe gjithashtu u priten mjaft mire nga publiku ashtu si per kenget solo.

Artisti pëlqehet shumë nga gjinia femrore që gjithmonë bëjnë pjesën më të madhe të publikut në performancat e tij.

Në një nga të fundit ai u përball me një befasi, teksa po performonte një fanse i ofroi një unazë.

“A po martohesh me mua? Ani”, tha butrinti dhe vendosi unazën në gisht duke vazhuar performancën e tij.

Kujtojmë se pak javë më parë i ftuar tek “Zemër Luana” Butrinti u deklarua single.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit