Web Analytics

Butrint Imeri publikon foto me personin e zemrës, nuk do ta besoni se kush është

Këngëtari i mirënjohur Butrint Imeri është mjaftë aktiv në skenën e muzikës.

Pak orë nga publikimi i këngës së tij të titulluar ‘Tu menu’ ka falënderuar ndjekësit e tij.

Me nipin e tij në krahë Butrinti shprehet se “Unë dhe nipi jem i dashtun ju përshëndesim shumë, faleminderit për gjithë këtë mbështetje dhe dashni që po ma jepni, nuk kom koment”.

Kujtojmë se këngëtari njihet për stilin dhe paraqitjen e tij unike në muzikë.

Shiko foton:

Nga rubrika