Butrint Imeri vjen me një foto provokative

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, po e shijon suksesin e projekteve të tij muzikore.

Ndërkohë që po e bën këtë ai po u qëndron afër edhe fansave me postimin e fotove të ndryshme në rrjete sociale.

Kësaj here Butrinti vjen me një foto gjysmë i zveshur.

Këngëtari lidhur me jetën private është paksa i rezervuar.

Lidhur me raportin me Kiara Titon ka folur më parë dhe ka thënë se e ka vetëm shoqe.

Ndërkohë vazhdojnë ende të dalin zëra se ata mund të kenë qenë në lidhje.