Butrinti djalë me fat, ja çfarë femre ka në krahë

Ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloj një imazh i Butrinitit ku tregoi se ka marrë një puthje në dorë nga Kiara.

Me këtë veprim u bë e ditur që dyshja janë ribashkuar pas disa muajve ndarje.

Duket se ky ribashkim i ka bërë mirë Kiarës duke u shfaqur e zjarrtë dhe mjaftë provokuese.

Në imazhin e publikuar së fundmi ajo erdhi me një kombinim të veçantë në veshje, duke na lenë pa mend me bukurinë e saj.

Nga këto imazhe që i sjellë në rrjetet sociale, lirshëm mund të themi se Butrinti është djalë me shumë fat që ka një femër të tillë në krahë./Indeksonline/