“Bye bye” flokë të shkurtra, Dafina bën ndryshimin drastik në dukje

Dafina Zeqiri njihet për eksperimentet qe bën në dukej dhe mundohet që secilën herë të jetë në hap me trendet e reja të modës.

Prej kohësh Dafina është shfaqur me flokë më të shkurtra duke “hequr dorë” nga flokët e gjata.

Por, këngëtarja e mirënjohur si duket ka ndier nostalgji për këtë dukje, teksa në postimin e fundit erdhi me ndryshimin e ri e që dukej për mrekulli.

Dafina u shfaq me flokë të gjata ngjyrë kafe dhe dukej në formë të mirë dhe shumë më ndryshe.

Ndryshe, këngëtarja së fundi publikoi këngën “Merri krejt”, ndërsa është aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore./Indeksonline/