Web Analytics

‘Çarten’ nё TikTok Adri dhe Iliriana, “harrojn” që janë live

Botuar nga: InfoKosova

Adri dhe Iliriana, jane padyshimi njeri prej cifteve qe do mbahen mend gjate.

Ata mbrenda BBVK , arriten te rrembejne zemrat e publikut shqiptar.

E tani qe jane jashte ata te dy jane mjafte aktiv ne rrjetet sociale.

Edhe ne videon e fundit po duken mjafte te lumtur bashke./VEQSHQIP/

Shiko videon:

@adrirogaqi

@Iliriana 🤣🤣💃🏼🕺🏼 #adriiliriana #ilirianasadriu #bigbrotherkosovavip2 #bigbrothervipkosova2 #bbvk2 #bbvip #adrirogaqi #viraleshqip #foryoupage

♬ Vendi jon i vjeter – Typing…?

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT