Web Analytics

“Çartet” Shqipja thumbon çiftin Kiara dhe Luiz: Ata janë mashtrues…

Shqipe Hysenaj ishte kryefjalë në edicionet e emisionit Përputhen në Shqipëri.

Impulsiviteti i saj dhe aftësia për debat të menjëhershëm ishte çka e dallonte të njëjtën mes konkurrentëve të tjerë.

Së fundi e njëjta iu bashkua programit Big Brother Vip Koosva.

Në një bisedë me banorin, Lumbardhin ajo ka thumbuar çiftin e famshëm Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.

Ajo tha se ata janë mashtrues dhe lidhja e tyre nuk është e vërtetë.

Nga rubrika