8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina FUN BARSOLETA

BARSOLETA

Most Read

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...

Edhe nënat lodhen. Pak më shumë konsideratë për to!

KA DISA MËNYRA PËR TA TRAJTUAR KËTË TEMË. TA SHOHËSH NGA KËNDVËSHTRIMI I FËMIJËVE, I BURRAVE APO I MENDIMIT TË PËRGJITHSHËM?! POR LE TË PËRBALLEMI...

“Më shpëtoni! Ku është mami?”, babai i Dienës tregon fjalët e fundit që dëgjoi nga e bija

Të tjera rrëfime e përjetime të dhmbshme vijojnë të tregohen në lidhje me tërmetin me pasoja shkatërrimtare të 26 janarit. Këtë mëngjes, si çdo...

Haki Abazi zyrtarëve të LDK-së: Mos dërgoni ujë në mullirin e Prontos

Deputeti i zgjedhur i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka deklaruar se deklarimi me gjuhë arrogante nga LDK-ja, është karakteristikë e atyre që e kanë...
web
analytics