Tortë çokollatë me shije të përsosur: Zbukurojeni tavolinën e Vitit të...

Po ju sjellim propozimin për ëmbëlsirën të cilën mund ta përgatitni për natën më të gëzueshme. Përbërësit për kore: ▪ Tundni 10 të bardhë të vezëve...

Bifteku i parezistueshëm në salcë nga piperi i gjelbër

Aroma e fortë dhe mprehtësia e piperit të gjelbër shkojnë perfekt me copën më të butë të mishit të viçit. Nevojiten: ▪ 400 g biftek, ▪ 0,2...

RRJETET SOCIALE

600,095FansLike
29,700FollowersFollow
1,037FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

web
analytics