Web Analytics

Horoskopi ditor, e mërkurë 30 dhjetor 2020

DashiTë dashur miq të dashit, nesër do të jetë një ditë disi e qetësuar sepse do të keni dyshime në lidhje me punën.Tre muajt...

Ja cila shenjë është më inatçorja e horoskopit

Të gjithëve na ndodh që në momente të caktuara të humbasim toruan, të nevrikosemi me veten apo botën mbarë, e pse jo edhe të...

Dy shenjat e horoskopit që janë të gatshme të bëjnë gjithçka...

A e dini se cilat janë 2 prej shenjave të horoskopit janë të gatshme të bëjnë gjithçka për personin e zemrës.DashiTë lindurit në shenjën...

Këto shenja do bëhen me para deri në fund të vitit

Fundi i vitit 2020 mesa duket do të ketë një ndikim të jashtëzakonshëm për 3 nga shenjat e horoskopit, të cilët do të pasurohen...

Mbani gjërat personale për vete, këto shenja horoskopi ju xhelozojnë

Dashi Edhe nëse jeni në humor të mirë, duhet të përpiqeni t’i mbani private të gjitha gjërat tuaja personale sot.Nuk është një ditë e shkëlqyeshme...

Këto janë 4 shenjat e horoskopit më me fat për Halloween

DemiDo jeni gjithë kohës të motivuar gjatë kësaj dite dhe do mundoheni në çdo moment ta surprizoni atë që keni në krah.Beqarët do mbeten...

Shkencëtarët flasin për ekzistimin e planetit që do të shkatërrojë Tokën

Sigurisht keni dëgjuar për teoritë e konspiracionit, të cilat në mënyrë të vazhdueshme thonë se Toka do të shkatërrohet nga planeti X ose Nibiru,...

NASA zbulon oqeanin e fshehur, dyshime për jetë alienësh në sistemin...

NASA ka zbuluar një oqean të fshehur në sistemin tonë diellor.Zbulimi i rrallë u bë nga një anije kozmike, dhe shkencëtarët janë duke...

Shkencëtarët bëjnë parashikimin e madh: Kur dhe si do të vijë...

Shpërthimi i madh që do të sjellë edhe fundin e botës nuk do të ndodhë për të paktën 101.100 vjet.Kjo shifër është një...

Shkencëtarët zbulojnë fenomenin e pashpjegueshëm që ndodh në sipërfaqen e diellit

Studiuesit në Observatorin e Radios Metsähovi gjetën këto zona, të quajtura “ndriçime radio” në zona të shumta të diellit.Zakonisht, këto shkëlqime kanë tre shpjegime.E...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,008NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT