Web Analytics

Nëse e keni 1 nga këto 6 lulet ne shtëpi, atëherë...

Ndonëse shumë bimët përdoren zakonisht për të zbukuruar një shtëpi ose zyrë, ose të shndritin një oborr apo kopsht, shumë bimë të tjera mund të përmirësojnë rrjedhën...

Njerëzit e lindur më 31 dhjetor janë më të veçantë

Festimi i ditëlindjes në një ditë kur e gjithë bota mirëpret Vitin e Ri ka hijeshitë e saj fenomenale! Ju gjithmonë e dini që ka...

Dubai me buxhetin më të madh në histori për stimulimin e...

Dubai njoftoi një buxhet për vitin 2020 që parashikon shpenzimet më të larta në histori për të stimuluar ekonominë e brishtë dhe për të...

Nëna që rritë dy djemtë jetim dhe jeta e saj e...

58 vjeçarja, Elfije Retkoceri është nënë e dy fëmijëve. Ajo jeton në Prishtinë, në një dhomë të vetme në kushte tejet të vështira financiare. Elfija nuk...

Të harrosh është shenjë e inteligjencës së lartë, sipas shkencëtarëve

Të harrosh, për pjesën më të madhe zakonisht ndërlidhet me mungesë inteligjence, të paktën kjo është ajo përpiqen të ju tregojnë. Sidoqoftë, një studim i...

Familja nga Prishtina që nuk i ka gëzuar festat asnjëherë për...

Varfëria dhe kushtet e rënda, duket se e kanë plakur shumë, madje edhe fuqia e ka lënë. Xhyliza Avazi, 56 vjeçe nga Prishtina, jeton në...

RRJETET SOCIALE

601,402FansLike
29,700FollowersFollow
1,028FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT