Web Analytics

Përmes këtij mjeti, hajdutët mund të vjedhin para nga kartela juaj...

Hajdutët po përdorin një mjet të lirë për leximin e kodit të kartelës së juaj bankare, thotë një hetim.Mjeti kushton 30 funte, i cili...

Çelësi nga anija e famshme Titanik shitet në ankand, ja çmimi

Çelësi i cili ka shërbyer për të hapur kutitë për xhaketat e shpëtimit në Titanik është shitur në ankand në Devizes për 85.000 paund...

9 këshilla për të kuptuar se kë kemi përballë… sipas një...

“Nuk ka nevojë ta marrësh në pyetje, për të kuptuar se çfarë vërtitet në kokën e dikujt. Sinjalet janë gjithmonë të njëjtë, mjafton të...

Nëse e keni 1 nga këto 6 lulet ne shtëpi, atëherë...

Ndonëse shumë bimët përdoren zakonisht për të zbukuruar një shtëpi ose zyrë, ose të shndritin një oborr apo kopsht, shumë bimë të tjera mund të përmirësojnë rrjedhën...

Njerëzit e lindur më 31 dhjetor janë më të veçantë

Festimi i ditëlindjes në një ditë kur e gjithë bota mirëpret Vitin e Ri ka hijeshitë e saj fenomenale!Ju gjithmonë e dini që ka...

Dubai me buxhetin më të madh në histori për stimulimin e...

Dubai njoftoi një buxhet për vitin 2020 që parashikon shpenzimet më të larta në histori për të stimuluar ekonominë e brishtë dhe për të...

Nëna që rritë dy djemtë jetim dhe jeta e saj e...

58 vjeçarja, Elfije Retkoceri është nënë e dy fëmijëve.Ajo jeton në Prishtinë, në një dhomë të vetme në kushte tejet të vështira financiare.Elfija nuk...

Të harrosh është shenjë e inteligjencës së lartë, sipas shkencëtarëve

Të harrosh, për pjesën më të madhe zakonisht ndërlidhet me mungesë inteligjence, të paktën kjo është ajo përpiqen të ju tregojnë.Sidoqoftë, një studim i...

Familja nga Prishtina që nuk i ka gëzuar festat asnjëherë për...

Varfëria dhe kushtet e rënda, duket se e kanë plakur shumë, madje edhe fuqia e ka lënë.Xhyliza Avazi, 56 vjeçe nga Prishtina, jeton në...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT