Na ndiqni në rrjetet sociale

609,464FansaPëlqeje
29,780NdjekësitNdjek
1,058NdjekësitNdjek

TË FUNDIT

E zbulon : Ilir Meta ky është sekreti im dhe Thaçit,...

Presidenti Ilir Meta dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi arritën të qëndrojnë gjatë në Politikë, shkruan InfoKosova. Ilir Meta e zbuloi në emisionin Kojshia Show...

Babai i nuses tronditet kur e sheh vajzën me fustan, por...

web
analytics