Web Analytics

Gruaja e re e Gencit, na tregon se si duket nga prapa

Genc Prelvukaj tash e sa kohë është në një lidhje të hapur me këngëtaren e re nga Tirana, Eni Koçi, shkruan "InfoKosova". Edhe pse çifti...

Milot Rashica e vesh djalin me fanellën e ekipit të tij

Rashica publikoi imazhin e ëmbël të djalit. Një muaj më parë, futbollisti Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera u bënë prindër për herë...

Georgina ndezë Instagramin me këtë paraqitje, lum Ronaldo për të dashurën e tij!

Partnerja e Cristiano Ronaldos, dita-ditës po befason me format tru.pore. Së fundmi ajo ka shpërndarë një imazh me anë të së cilës shfaq linjat e...

Bashkëpunimet s’kanë të ndalur, Lumi, Ledri e Dafina bashkë për një këngë

Dafina dhe Ledri sërish me këngë bashkë, pas një kohe të gjatë. Ka kohë kur Ledri e Dafina kane sjellë këngë e hite te shumta...

Manjola guxon të dalë në bikini, shikojani trupin

Manjola Nallbani ka pozuar në bikini. Pas lehtësimit të masave ndaj Covid-19, shumë njerëz ia kanë mësyrë plazheve. Ditët e nxehta me diell po i shfrytëzon...

Si këndoi Afërdita Demaku në ditën kur i vdiq nëna?

Afërdita Demaku e këndon këngen e mirefilltë shqipe me shumë zemër. Nga tërë krijimtaria e saj, ajo lirisht mund te konsiderohet kengetare e muzikës folklorike,...

Aktorja shqiptare: Covid-19 është mashtrim i madh për të përhapur panik

Aktorja e njohur Delinda Disha përmes një “Instastory” ka shprehur mendimin e saj përsa i përket rritjes së numrit të të infektuarëve me koronavirus...

Afërdita zbulon një ‘sekret’ nga jeta e saj

Afërdita u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve. Këngëtarja dhe bukuroshja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, më shumë se çdo herë tjetër po qëndron aktive në...

Oriola tregon se çfarë foto i dërgon atij kur i kërkon foto pa rroba

Oriola Marashi gjithmonë është cilësuar si një nga modelet shqiptare e cila nuk i ndal provokimet në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka provokuar fansat...

Emocionon Morena Taraku, ja uron 8 Marsin nënës së ndjerë!

Për nderë të festës së 8 Marsit, këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të uruar nënën...

RRJETET SOCIALE

606,391FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,023NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT