Web Analytics

Kë do ta nxjerr Antonela këtë herë nga shtëpia e “Big Brother?

Pas “Përputhen”, Antonela u bë pjesë e një tjetër formati të njohur televiziv, shout real “Big Brother VIP”.Edhe në këtë shou, shkodranja ja doli...

I hapën faqe “fake” dhe komentonin BBV, reagon Arbana Osmani: Nuk jam e çmendur…

Një faqe në rrjetet sociale,e cila mbante emrin e moderatores Arbana Osmani komentonte vazhdimisht ngjarjet e ndryshme në Big Brother.Kjo zgjoi shumë konfuzion tek...

Lori Hoxha adhuruese e luleve

Lori Hoxha është mjaftë aktive në rrjetet sociale.Ajo po thujase cdo gjë nga jeta private e ekspozon në rrjetet sociale.Së fundmi, në InstaStory ka...

Festa ‘e çmendur’ e Dua Lipa-s, momenti kur shoqja prek këngëtaren në pjesët intime

Dua Lipa festoi suksesin e koncertit të saj në Londër, duke u shfaqur në ‘Chiltern Firehouse’ të Londrës pas spektaklit në O2.Këngëtarja me origjinë...

A po konfirmohet lidhja? Bora Zemani fillon të ndjekë në ‘Instagram’ mamin e Donaldit

Bora Zemani vazhdon të përfolet në media, e tash e sa ditë ajo po përfolet për një rikthim me Donald Veshajn.Derisa detajet e të...

Ja si dukej Rovena Stefa para pandemis!

Rovena Stefa është ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare.Ajo nihet për stilin e saj të vecant.Së fundmi Rovena ka ndarë një foto ne Instastory,...

Luli sjell videon, sa shumë i është rritur barku gruas së tij

Lulzimi postoi një video me gruan e tij Albinën.Pasi ajo është në pritje të ëmbël në video shihet se i është rritur barku mjaft...

Morena lënë nam në rrjet, hap këmbët para fansave

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka postuar dje disa nje foto teper hot.Bukuroshja kosovare është parë e shtrirë në një komode, derisa duket se...

Atdheu nuk e mban vetën afër vajzave të zjarrta, zvishet në mes të lokalit

Ish-protagonisti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen.Nuk kishin si të mungonin urimet nga ish-konkurrentet tjerë dhe pamjet nga festa e...

Kejvina Kthella superseksi në bikine, “çmend” me linjat bombastike

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka cmenfdur rrjetin me postimin e fundit.Ajo publikoi pak nga fotosesioni i ri, ku u shfaq mjaftë sensuale e veshur...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,004NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT