Web Analytics
BallinaLAJMEÇështja e targave/ Limaj kishte parashikuar tërheqjen e Kurtit në minutën e...

Çështja e targave/ Limaj kishte parashikuar tërheqjen e Kurtit në minutën e fundit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, para tri dite kishte deklaruar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në minutën e fundit do të tërhiqet për targa.

Limaj këtë deklaratë e kishte dhënë në një studio televizive përballë analistëve, transmeton IndeksOnline.

Ish zv/kryeministri Limaj ka thënë se loja e Kurtit për tension e shqetësim në fund tërheqje dhe lëshim është epilog i politikave populiste e mashtruese./IndeksOnlin

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit