Arbenita Ismajli na ka treguar se çfarë bën sapo zgjohet nga gjumi, shkruan “InfoKosova”.

Bukuroshja e njohur si e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka nda disa imazhe nga dhoma e gjumit.

Aty shihet e veshur dhe e rregulluar ku duket që ka vendos të dal diku, por ambienti shihet rreth saj se akoma Arbenita ndodhet në dhomën e gjumit.

E duket që sapo zgjohet bukuroshja vishet rregullohet sikur në fotografitë e më poshtme dhe del./InfoKosova/