Çfarë bën Qëndresa e Labit para pasqyres?

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun e gjerë si gruaja e moderatorit kosovar Labinot Gashi – Labi, shkruan “InfoKosova”.

Qëndresa dhe Labi tani janë bërë prindër të një vajze dhe po e shijojnë në maksimum këtë ndjenjë të bukur.

Por, krahas kujdesit për të voglën e tyre, Qëndresa kujdeset edhe për vetën e saj.

Duket bukur pothuajse në të gjitha paraqitjet që i bën, e edhe në këtë të sontmen po shkëlqen me pamjen para pasqyres.

Nuk dihet nëse edhe Qëndresa si shumë persona tjerë ia bëri pyetjen pasqyrës se kush është më e bukura në botë, por me këtë pamje vërtetë po duket shumë bukuroshe./InfoKosova/