Web Analytics
BallinaUncategorizedÇfarë bëri e çfarë tha sot Leonora tek varri i babait?

Çfarë bëri e çfarë tha sot Leonora tek varri i babait?

Leonora Jakupi, me dedikim emocionues në përvjetorin e babait të saj i cili kishte rënë dëshmor.

Me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së babit këngëtarja e ka kujtuar të ndjerin me fjalë shumë prekse.

Artistja ka publikuar një fotografi në InstaStory nga vizita e saj në varreza.

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit