Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveÇfarë do bëje nëse ‘BBV’ e fiton Luizi? Megi Pojani bën premtimin...

Çfarë do bëje nëse ‘BBV’ e fiton Luizi? Megi Pojani bën premtimin ‘befasues’ ndaj këngëtarit (Video)

Shokët e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja kanë ndërmarrë përsipër të realizojnë sfidën siameze që po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ata ishin ftuar sot në ‘Fun Club’, të veshur me një bluzë.

Dy miqtë e Luizit, komentuan edhe ngjyrën e flokëve të Arditit i cili nga brun ishte kthyer në bjond, ndërsa ende nuk dihet nëse është në mbështetje të Luizit. Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju.

Kjo që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianave. Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo? Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun ndersa moderatorja i thote se ai ka edhe zerin e Luizit.

Më pas, shokët e Luizit kanë sfiduar edhe Megin se kur ajo do t’i bëjë flokët bjonde, teksa kjo e fundit premtoi se nëse Luizi fiton Big Brother Vip, edhe ajo do i bëjë flokët bjonde.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,358FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit