Web Analytics

Çfarë do të ndodh me miqësinë mes saj, Luizit dhe Kiarës? Efi Dhedhes tregon gjithçka!

Botuar nga: InfoKosova

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Pas mbarimit të finales së madhe, Efi Dhedhes dha një intervist për “Shqipëria Live”, ku tregoi se si ndihej që doli vendi i tretë dhe a e priste që Kristi të ishte kokë më kokë me Luizin.

Efi Dhedhes: Kjo eksperienc i ka të gjitha të mira dhe të këqija, mund të themi që kanë mbizotëruar të këqijat më shumë…

Mendoje se do eleminoheshe para Kristit?

Jo nuk e prisja po çfarë rëndësie ka, njerëzit e din kush jam unë kush është Kristi nuk e prisja që Kristi të ishte kokë më kokë me Luizin…

Me kë do vazhdosh miqësi jashtë?

Do ti shikoj pak nga pak, me Luizin normal me Kiaren do flasim pak por e kam xhan dhe me gjith t tj shofim ngelet per tu pare jasht.

Shiko videon:

Të FUNDIT