Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇfarë e lidh Don Gjonin me Yll Limanin?

Çfarë e lidh Don Gjonin me Yll Limanin?

Kenga e pare eshtë hiti më i madh i reperit, këngë kjo që ka miliona pëlqime dhe publiku e di përmendsh.

Më pas, erdhën këngë hite nga djaloshi i Drenices, që është futur në listën e të pëlqyerve, aktualisht është në qarkullim me “Katile”.

Doni Gjoni ka bërë mjaftë miq në estradë, por me sa duket shoku i tij i ngushtë është Yll Limani.

Ndryshe, Don Gjoni është reperi i ri, i cili u bë hit me një freestyle, të cilin e interpretoj në një show televiziv./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit