Çfarë fustani interesant ka veshur Lori

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Lori, njihet për zërin e saj unik.

Secila këngë që plason ajo bëhet hit menjëherë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo edhe sa i përket stilik ka shije unike.

Shikoni cfarë fustani interesant ka veshur ajo./InfoKosova/