Web Analytics
BallinaUncategorizedÇfarë fustani interesant ka veshur Lori

Çfarë fustani interesant ka veshur Lori

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Lori, njihet për zërin e saj unik.

Secila këngë që plason ajo bëhet hit menjëherë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo edhe sa i përket stilik ka shije unike.

Shikoni cfarë fustani interesant ka veshur ajo./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit