Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇfarë i ka bërë kështu gjoksit Luana Vjollca?

Çfarë i ka bërë kështu gjoksit Luana Vjollca?

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë, bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila merr vëmendje me çdo paraqitje që bën.

As këtë herë nuk ishte më ndryshe, kur ajo solli imazhe të reja për mbi dy milionë ndjekësit e saj në Instagram, Luana shkëlqen në foto e reja teksa përveç veshjes me stil në fokus ishin edhe format tërheqëse të turpit për të cilat komentohet vazhdimisht.

E veshur me një bluzë të zezë me dekolte të hapur të kombinuar me një minifund me ngjyra zi dhe bardhë, bukuroshja e ekraneve vendosi edhe disa aksesor ari për të kompletuar ‘look’-un e saj.

Me një makijazh të theksuar dhe buzë të kuqe, Luana la flokët të lëshuara mbi super teksa dukej tejet atraktive. /telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit