Web Analytics
BallinaUncategorizedÇfarë i ka ndodh kështu Adelines në fytyrë?

Çfarë i ka ndodh kështu Adelines në fytyrë?

Adelina Thaçi në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë.

Duke qenë aktive për ndjekësit në çdo kohë të jetës që bën, ajo nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Në një fotografi të fundit që ka publikuar ajo merr vëmendje me pamjen e fytyrës, ku duket krejtësisht ndryshe nga imazhet e tjera.

Ja shikojeni dhe binduni.

Sigurisht, vet dëshira e saj ishte që të pozojë kështu.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit