Çfarë i ndodhi dorës së Elita Rudit?

Për Elita Rudin vera ka lezet dhe i nxehti kalohet në mënyrën më të mirë, pikërisht nën freskinë e plazhit, por, duket si dicka nuk shkon.

Ajo së fundmi ka postuar foto nga plazhi, mirëpo duket se nuk e ka vënë re një detaj.

Nga fotoshopi i tepërt, Elita ka deformuar dorën e saj, saqë ngjan si një dorë plastike.

Moderatorja po shijon detin së bashku me familjen e saj./Kosovarja/